ZYNEX AUTO EKSPERTİZ HER MARKA VE MODEL ARACLARINIZI SATIN ALIRKEN VEYA SATARKEN DENEYİMLİ KALİTE KONTROL UZMANLARI VE EN GELİŞMİŞ ELEKRTONİK CİHAZLARIYLA TEST VE KONTROL EDEREK SİZLERE ALIM- SATIM VE ARACINIZI TANIMANIZDA KOLAYLIK SAGLAMAKTADIR.

KOCAELİNİN İLK VE TEK COMPUTEST MERKEZİ ZYNEX KOCAELİ OTO EKSPERTİSE TARAFSIZ, KALİTE STANDARTLARINDA İZMİTTE ÖNCÜ BİR KURULUŞTUR.

İKİNCİ EL ARAÇ ALIRKEN VEYA SATERKEN CAN GÜVENLİGİNİZİ,PARANIZI VE ZAMANINIZI TEHLİKEYE ATMAYIN.

Araç almadan önce ,ilk olarak kafanızda alacağınız aracı hangi amaçlar için kullanacağınızı ve hangi tip ve modelde araç alırsanız sizin ihtiyaçlarınıza cevap verebileceğini oluşturmalısınız, böyle bir yaklaşım siz aracınızı aldıktan sonra ihtiyaçlara cevap verememe konusunda oluşabilecek pişmanlık duygusunu ortadan kaldıracak ve sizi aldığınız aracı tekrar alıp-satma sırasında oluşabilecek maddi zararlardan kurtaracaktır.
Hangi aracı alacağınıza karar verdikten sonra,size uygun olan 2.el aracı bulma aşamasına geçmelisiniz, bulduğunuz ikinci el aracı ekspertiz yaptırmadan önce ilk olarak sizin görüp,beğenmeniz gereklidir, unutmayın ki görmeden direk test merkezinde buluşup ekspertiz yaptırdığınız araç size ekspertiz ücreti olarak boşuna maddi külfet yaratacaktır.

Ve son aşama olarak karar verip,beğendiğiniz aracı kesinlikle test yaptırmadan almayınız, alacağız araç arkadaşınızın aracı yada yabancı birinden alınan araç olabilir, aldığınız aracın sizin bilmediğiniz kusurları çıkabilir ve bu kusurlar kullanırken size ve sevdiklerinize zarar verebilir yada satarken sizi maddi olarak zarara uğratabilir bunun önüne geçebilmek için almadan önce test yaptırmalısınız.